More
Recoleta, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 49m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #12630
Investment Rank #7201
Deal Score
19
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$105,000
Built Area
49 m²
Terrain
62 m²
Price/m²
$2143/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$694/mo
Gross Yield
7.9%
Neighborhood Trend
+7.8%
Days on Market
754d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 20, 2026
View on RE/MAX