Back to listings
2bd 64m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #10946
Investment Rank #6919
Pre-Construction
Deal Score
32
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$159,650
Built Area
64 m²
Terrain
64 m²
Price/m²
$2495/m²
Est. Monthly Rent
$1144/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
668d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 4, 2026
View on RE/MAX