More
Campo Grande, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 28m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12034
Investment Rank #6543
Deal Score
25
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$62,000
Built Area
28 m²
Terrain
28 m²
Price/m²
$2214/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$508/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+8.2%
Days on Market
193d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 23, 2026
View on RE/MAX