More
Ycuá Satí, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 64m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #10883
Investment Rank #7176
Pre-Construction
Deal Score
33
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$155,850
Built Area
64 m²
Terrain
64 m²
Price/m²
$2435/m²
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
8.5%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
670d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 30, 2026
View on RE/MAX