Back to listings
2bd 64m² - Herrera
Herrera, Asunción
Deal Rank #8646
Investment Rank #3518
Deal Score
42
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$95,900
Built Area
64 m²
Terrain
64 m²
Price/m²
$1498/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$966/mo
Gross Yield
12.1%
Neighborhood Trend
+1.2%
Days on Market
459d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 9, 2026
View on RE/MAX