More
Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
332m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #10162
Investment Rank #9995
Deal Score
35
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$289,000
Built Area
332 m²
Terrain
802 m²
Price/m²
$870/m²
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
4.7%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
434d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX