More
Botánico, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 65m² - Botánico
Botánico, Asunción
Deal Rank #5287
Investment Rank #10119
Deal Score
54
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$64,900
Built Area
65 m²
Terrain
65 m²
Price/m²
$998/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
314d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 8, 2026
View on RE/MAX