More
- Av. Carlos A. Lopez - Sajonia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 189m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #7692
Investment Rank #9407
Deal Score
45
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$112,765
Built Area
189 m²
Terrain
301 m²
Price/m²
$597/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
1
Neighborhood Trend
-2.7%
Days on Market
125d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX