Back to listings
2bd 50m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #4465
Investment Rank #641
Deal Score
57
Investment Score
83
Key Metrics
Price
$39,318
Built Area
50 m²
Terrain
50 m²
Price/m²
$786/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$538/mo
Gross Yield
16.4%
Neighborhood Trend
+44.6%
Days on Market
314d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX