More
Juan de Mena - Juan de Mena - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 280m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3361
Investment Rank #99
Deal Score
60
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$74,936
Built Area
280 m²
Terrain
362.55 m²
Price/m²
$268/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$5000/mo
Gross Yield
80.1%
Neighborhood Trend
+5.7%
Days on Market
256d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX