More
Aztecas - Aztecas c/ Raza Guaraní - Loma Merlo, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 224m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #13054
Investment Rank #5999
Deal Score
21
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$262,119
Built Area
224 m²
Terrain
369 m²
Price/m²
$1170/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1876/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
782d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX