More
San Blas c/ Inga - San Blas c/ Inga - Loma Pytá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 32m² - Loma Pytá
Loma Pytá, Asunción
Deal Rank #9455
Investment Rank #2740
Deal Score
39
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$41,000
Built Area
32 m²
Terrain
32 m²
Price/m²
$1281/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1000/mo
Gross Yield
29.3%
Neighborhood Trend
+2.2%
Days on Market
537d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX