More
Pueblo del Rio - Avda Surubi´i - Mariano Roque Alonso - Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 311m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #11599
Investment Rank #12436
Deal Score
28
Investment Score
24
Key Metrics
Price
$294,262
Built Area
311 m²
Terrain
311 m²
Price/m²
$946/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1245/mo
Gross Yield
5.1%
Neighborhood Trend
-3.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
826d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX