More
Pueblo del Rio - Avda Surubi´i - Mariano Roque Alonso - Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 185m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #6234
Investment Rank #10312
Deal Score
51
Investment Score
43
Key Metrics
Price
$233,989
Built Area
185 m²
Terrain
185 m²
Price/m²
$1265/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$693/mo
Gross Yield
3.6%
Neighborhood Trend
-2.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
792d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX