More
Avda Molas Lopez - Avda Molas Lopez - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 90.83m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #4038
Investment Rank #2495
Deal Score
58
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$140,000
Built Area
90.83 m²
Terrain
90.83 m²
Price/m²
$1541/m²
Est. Monthly Rent
$1082/mo
Gross Yield
9.3%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
552d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 18, 2026
View on RE/MAX