More
San Blas y 21 de Setiembre, Barcequillo, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 137m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #9009
Investment Rank #2112
Deal Score
42
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$81,257
Built Area
137 m²
Terrain
497 m²
Price/m²
$593/m²
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
7.7%
Neighborhood Trend
+25.7%
Days on Market
377d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX