More
Presbitero Leon - Presbitero Felipe Leon - Bella Vista, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 180m² - Bella Vista
Bella Vista, Asunción
Deal Rank #8591
Investment Rank #11835
Deal Score
42
Investment Score
35
Key Metrics
Price
$155,257
Built Area
180 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$863/m²
Est. Monthly Rent
$1553/mo
Gross Yield
12.0%
Days on Market
199d
Flood Risk
HIGH
First Listed
May 8, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX