More
Avda. San Jose - Avda. San Jose- Mora Cue - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 84m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12604
Investment Rank #4849
Deal Score
23
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$70,444
Built Area
84 m²
Terrain
176 m²
Price/m²
$839/m²
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
9.1%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
1216d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX