More
Coronel Bogado c/ America. - Coronel Bogado c/ America - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 136m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12913
Investment Rank #8278
Deal Score
22
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$117,953
Built Area
136 m²
Terrain
465 m²
Price/m²
$867/m²
Est. Monthly Rent
$522/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
913d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX