More
Av Dr Molas Lopez - Av Dr Molas Lopez - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 88m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #6208
Investment Rank #1940
Deal Score
50
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$127,500
Built Area
88 m²
Terrain
88 m²
Price/m²
$1449/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
818d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX