More
las misiones c/ chulupies Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 236m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7936
Investment Rank #4033
Pre-Construction
Deal Score
45
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$209,106
Built Area
236 m²
Terrain
370 m²
Price/m²
$886/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1876/mo
Gross Yield
10.8%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
111d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 1, 2026
View on RE/MAX