More
Avda. Santísima Trinidad C/ Congreso de Colombia - Avda. Santísima Trinidad C/ Congreso de Colombia - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 272.88m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #9546
Investment Rank #8706
Pre-Construction
Deal Score
39
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$695,000
Built Area
272.88 m²
Terrain
272.88 m²
Price/m²
$2547/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$3150/mo
Gross Yield
5.4%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
348d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX