More
Avda. Santísima Trinidad C/ Congreso de Colombia - Avda. Santísima Trinidad C/ Congreso de Colombia - Mburucuyá, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 294.14m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #9752
Investment Rank #9280
Pre-Construction
Deal Score
38
Investment Score
47
Key Metrics
Price
$730,000
Built Area
294.14 m²
Terrain
294.14 m²
Price/m²
$2482/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
2.0%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
348d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX