More
gral. patricio escobar - gral. patricio escobar y coronel francisco martine - La Concordia Monseñor Bogarín, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 228m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #8685
Investment Rank #4227
Deal Score
42
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$137,000
Built Area
228 m²
Terrain
228 m²
Price/m²
$601/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
9.3%
Neighborhood Trend
+5.0%
Days on Market
252d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX