More
- Gumersindo Sosa. - San Cristóbal, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 332m² - San Cristóbal
San Cristóbal, Asunción
Deal Rank #1222
Investment Rank #8910
Deal Score
70
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$243,418
Built Area
332 m²
Terrain
460 m²
Price/m²
$733/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
4
Neighborhood Trend
-12.4%
Days on Market
105d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 21, 2026
Last Seen
May 23, 2026
View on RE/MAX