More
Edificio Alicante - 14 de mayo entre 5ta y 6ta. - General Díaz, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 60m² - General Díaz
General Díaz, Asunción
Deal Rank #6197
Investment Rank #8096
Deal Score
51
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$57,338
Built Area
60 m²
Terrain
60 m²
Price/m²
$956/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+21.7%
Days on Market
477d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX