More
Ykua Karanda'y, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 63.26m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #2554
Investment Rank #1906
Deal Score
64
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$69,400
Built Area
63.26 m²
Terrain
63.26 m²
Price/m²
$1097/m²
Est. Monthly Rent
$660/mo
Gross Yield
11.4%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
103d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX