More
Las Almendras Prof. Dr. Victorio Curiel - Las Almenras Prof. Dr. Victorio Curiel - Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 371m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #13991
Investment Rank #10137
Deal Score
11
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$450,000
Built Area
371 m²
Terrain
1440 m²
Price/m²
$1213/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
2.2%
Neighborhood Trend
+3.8%
Days on Market
791d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX