More
Calle Los Olmos, casi Las Ovenias - Calle Los Olmos, casi Las Ovenias San Lorenzo - San Miguel, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 90m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #12921
Investment Rank #7211
Pre-Construction
Deal Score
20
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$145,000
Built Area
90 m²
Terrain
2465 m²
Price/m²
$1611/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$655/mo
Gross Yield
5.4%
Neighborhood Trend
+27.2%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
392d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX