More
San Carlos - Paso Rolan c/ Mora Cué - Mora Kue, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 206m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3591
Investment Rank #332
Deal Score
59
Investment Score
88
Key Metrics
Price
$53,758
Built Area
206 m²
Terrain
147 m²
Price/m²
$261/m²
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
12.7%
Neighborhood Trend
+5.7%
Days on Market
369d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX