More
- Diego Garcia 1053 c/Av. Rca Argentina - Santa Lucía, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 160m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10225
Investment Rank #5061
Deal Score
36
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$127,781
Built Area
160 m²
Terrain
377 m²
Price/m²
$799/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1024/mo
Gross Yield
9.6%
Neighborhood Trend
+2.0%
Days on Market
325d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX