More
Laguna Grande esquina Coronel Vicente Machuca - Laguna Grande esquina Coronel Vicente Machuca - Laguna Grande, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 81m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #12593
Investment Rank #11365
Deal Score
18
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$121,427
Built Area
81 m²
Terrain
81 m²
Price/m²
$1499/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$613/mo
Gross Yield
6.1%
Neighborhood Trend
-1.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
887d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX