More
Juan Bautista Acosta - Sargento Villanueva - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 176.8m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #10772
Investment Rank #11781
Deal Score
32
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$270,000
Built Area
176.8 m²
Terrain
176.8 m²
Price/m²
$1527/m²
Est. Monthly Rent
$1108/mo
Gross Yield
4.9%
Neighborhood Trend
+1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
205d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 21, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX