More
- Torreani Viera - Recoleta, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
33m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #8459
Investment Rank #2189
Pre-Construction
Deal Score
43
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$59,000
Built Area
33 m²
Terrain
33 m²
Price/m²
$1788/m²
Bedrooms
-
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$686/mo
Gross Yield
14.0%
Neighborhood Trend
+8.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
198d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX