Back to listings
1bd 35m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5255
Investment Rank #1080
Deal Score
54
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$47,582
Built Area
35 m²
Terrain
35 m²
Price/m²
$1359/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$586/mo
Gross Yield
14.8%
Neighborhood Trend
+8.0%
Days on Market
99d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX