More
- Torreani Viera - Recoleta, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 33m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #5550
Investment Rank #716
Pre-Construction
Deal Score
53
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$54,000
Built Area
33 m²
Terrain
33 m²
Price/m²
$1636/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$694/mo
Gross Yield
15.4%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
254d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX