More
275 bernardino caballero - Bernardino Caballero - Mburicaó, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 39.6m² - Mburicaó
Mburicaó, Asunción
Deal Rank #12488
Investment Rank #12653
Deal Score
18
Investment Score
16
Key Metrics
Price
$95,000
Built Area
39.6 m²
Terrain
39.6 m²
Price/m²
$2399/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-18.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
751d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX