More
Jardin de Oro - Jardin de Oro - Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 150m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #12177
Investment Rank #4116
Deal Score
26
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$139,249
Built Area
150 m²
Terrain
355 m²
Price/m²
$928/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1245/mo
Gross Yield
10.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Days on Market
533d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX