More
Prof. Manuel Riquelme - Prof. Manuel Riquelme c/ Cecilio Da Silva Lovera - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 49m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #7117
Investment Rank #2859
Deal Score
47
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$90,600
Built Area
49 m²
Terrain
49 m²
Price/m²
$1849/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$784/mo
Gross Yield
10.4%
Neighborhood Trend
+1.7%
Days on Market
363d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX