More
Dr Cirilo Caceres - Dr. Cirilo Caceres y Narciso Colman - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 127m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #7695
Investment Rank #7214
Pre-Construction
Deal Score
45
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$239,700
Built Area
127 m²
Terrain
127 m²
Price/m²
$1887/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
6.0%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
362d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX