More
325 Cuba - Villa Elisa Gloria María Cuba c/ Honduras - Gloria María, Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 350m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #4013
Investment Rank #4166
Deal Score
58
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$93,380
Built Area
350 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$267/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$734/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
-1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
485d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX