More
Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #12280
Investment Rank #11130
Deal Score
27
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$114,677
Built Area
90 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1274/m²
Est. Monthly Rent
$661/mo
Gross Yield
6.9%
Neighborhood Trend
+1.5%
Days on Market
114d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX