More
Avda. Dr. Guido Boggiani - Avda. Dr. Guido Boggiani c/ R.I. 2 de Mayo - Mariscal Estigarribia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 133.8m² - Mariscal Estigarribia
Mariscal Estigarribia, Asunción
Deal Rank #12279
Investment Rank #11989
Deal Score
23
Investment Score
30
Key Metrics
Price
$277,566
Built Area
133.8 m²
Terrain
121.3 m²
Price/m²
$2074/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
4
Parking
1
Neighborhood Trend
+0.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
1349d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 30, 2026
View on RE/MAX