More
Calle Sin Nombre - Calle Sin Nombre - Posta Ybycua, Capiata, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 104m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #7276
Investment Rank #7327
Deal Score
46
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$45,613
Built Area
104 m²
Terrain
392 m²
Price/m²
$439/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$277/mo
Gross Yield
7.3%
Neighborhood Trend
+2.2%
Days on Market
637d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX