More
2040 Mario Halley Mora - Mario Halley Mora - San Blas, Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 28m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #12718
Investment Rank #7639
Deal Score
18
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$52,000
Built Area
28 m²
Terrain
28 m²
Price/m²
$1857/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$693/mo
Gross Yield
16.0%
Neighborhood Trend
-2.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
868d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 24, 2026
View on RE/MAX