More
COROCHIRE Y LUIS A. DEL PARANA - cochire - Central, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 57m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #10436
Investment Rank #6061
Deal Score
35
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$65,000
Built Area
57 m²
Terrain
57 m²
Price/m²
$1140/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$613/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
-1.1%
Days on Market
397d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX