Back to listings
4bd 175m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #6437
Investment Rank #8838
Deal Score
49
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$65,162
Built Area
175 m²
Terrain
175 m²
Price/m²
$372/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$277/mo
Gross Yield
5.1%
Neighborhood Trend
+2.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
320d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX