More
Santa Lucía, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 440m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #13662
Investment Rank #13601
Deal Score
16
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$108,829
Built Area
440 m²
Terrain
350 m²
Price/m²
$247/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
+1.6%
Days on Market
111d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 13, 2026
Quality Penalty
-78%
View on RE/MAX