More
Mariano Escauriza - Casi Cacique Lambare - Santa Rosa II Lambaré, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 65m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #6192
Investment Rank #6789
Deal Score
51
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$65,632
Built Area
65 m²
Terrain
65 m²
Price/m²
$1010/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$620/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
-7.4%
Days on Market
216d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on RE/MAX