More
Pedro de Mendoza - Pedro de Mendoza c/ España - Pilar, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 250m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #7919
Investment Rank #2903
Deal Score
45
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$139,251
Built Area
250 m²
Terrain
556 m²
Price/m²
$557/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
8.8%
Neighborhood Trend
+1.6%
Days on Market
640d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX